Manuál pre službu GREEN CAR Zákaznícka zóna (PC)

Ako si aktivujete službu GreenCar a sami si premeníte Vaše uložené kWh za kredity na nabíjanie v sieti GreenWay?

  1. Vo Vašom profile v Zákazníckej zóne (https://office.greenlogy.com/login) , kliknite na položku Moje služby, následne na tlačidlo Pridať Službu GreenCar.
  2. Zobrazí sa Vám vyskakovacie okno, kde by ste si mali vybrať k akej zmluve – aktívnej službe Virtuálnej batérie, by mala byť služba GreenCar naviazaná (z ktorej Virtuálnej batérie typu Premium, MAX alebo AKU) si budete premieňať kWh na kredity), odkliknete Súhlas s obchodnými podmienkami a kliknete na Pridať.
  3. Následne môžete službu vidieť v záložke Moje služby. Cez tlačidlo lupy si viete pozrieť detail služby a generovať poukážky.
  4. Po kliknutí na detail služby, sa Vám zobrazí okno s uvítacím bonusom v hodnote 25€. Kliknete na Áno, chcem, mám elektromobil - následne Vám bonusový kód príde do SMS a na Váš prednastavený e-mail.
  5. Potvrdenie o jeho zaslaní uvidíte aj pod základnými údajmi služby:

  6. Generovanie poukážok z Vašej Virtuálnej batérie: Pokiaľ ste si skontrolovali, že máte dosť naakumulovaných kWh vo Vaše Virtuálnej batérii (Moje služby-VBattery-Detail-Akumulácia), kliknete na Generovať poukážky.
  7. Zobrazí sa Vám vyskakovacie okno, kde môžete vidieť, koľko máme poukážok skladom a v akých hodnotách. Rovnako vidíte stav Vašej naakumulovanej elektriny vo virtuálnej batérii. Cez počet kusov si viete navoliť koľko poukážok a v akých hodnotách chcete premeniť. Záverom kliknete na Generovať poukážky.

  8. Potvrdíte Váš výber opäť tlačidlom Generovať Poukážky, ak nie ste s výberom spokojný, kliknete na tlačidlo Späť.

  9. Zaslané poukážky následne uvidíte prehľadne pod základnými údajmi služby. Môžete vidieť dátum exspirácie poukážky (do kedy ju musíte využiť, inak bude neplatná), ako aj dátum zakúpenia.
  10. Na Vaše telefónne číslo Vám zašleme SMS notifikáciu o zaslaní poukážky.

 

11. Na Váš e-mail zašleme danú poukážku s kódom, ktorý môžete použiť na nabíjanie Vášho elektromobilu.

12. Ako využijete Váš kupón sa dozviete na našom webe https://www.greenlogy.com/green-car, v dolnej časti stránky. Vyberiete si možnosť či máte alebo nemáte kartu GreenWay a pokračujete podľa inštrukcii.

13. V skratke je nutné si Váš kredit "dobiť" v klientskej Zóne GreenWay v sekcii Kupóny LINK

b585e43c-c96a-48f4-9eb6-736e1974de5c

14. Hotovo. Ďakujeme, že využívate služby Greenlogy a GreenWay 😊💚