Manuál pre službu GreenCar Zákaznícka zóna (PC)

Ako si aktivujete službu GreenCar a sami si premeníte Vaše uložené kWh za kredity na nabíjanie elektromobilu v sieti GreenWay?

  1. Vo Vašom profile v Zákazníckej zóne (https://office.greenlogy.com/login) , kliknite na Služby, následne na tlačidlo Pridať službu, vyberiete službu GreenCar.
  2. Zobrazí sa Vám vyskakovacie okno, kde by ste si mali vybrať k akej zmluve – aktívnej službe Virtuálnej batérie, by mala byť služba GreenCar naviazaná (z ktorej Virtuálnej batérie typu Premium, MAX alebo AKU) si budete premieňať kWh na kredity), odkliknete Súhlas s obchodnými podmienkami a kliknete na Pridať službu.
  3. Pre vstup do služby GreenCar, kliknete na Otvoriť detail.
  4. Zobrazí sa Vám okno s uvítacím bonusom v hodnote 25€. Kliknete na Áno, chcem, mám elektromobil - následne Vám bonusový kód príde do SMS a na Váš prednastavený e-mail.

  5. Vygenerovaný bonus a jeho platnosť uvidíte aj v základnom Prehľade služby GreenCar.


  6. Generovanie poukážok z Vašej Virtuálnej batérie: Pokiaľ ste si skontrolovali, že máte dosť naakumulovaných kWh vo Vaše Virtuálnej batérii (Služby-VBattery-Detail-Akumulácia), kliknete na Generovať poukážky.
  7. Zobrazí sa Vám vyskakovacie okno, kde môžete vidieť, koľko máme poukážok skladom a v akých hodnotách. Rovnako vidíte stav Vašej naakumulovanej elektriny vo virtuálnej batérii. Cez tlačítko plus si pridáte koľko poukážok a v akých hodnotách chcete premeniť. Kliknete na Prejsť na sumár.

  8. Potvrdíte Váš výber opäť tlačidlom Generovať Poukážky, ak nie ste s výberom spokojný, kliknete na tlačidlo Späť.

  9. Poukážka, resp. kód pre nabitie Vám bude zaslaný na Váš e-mail aj do SMS. Vygenerované poukážky následne uvidíte prehľadne pod základnými údajmi služby. Môžete vidieť dátum exspirácie poukážky (do kedy ju musíte využiť, inak bude neplatná), ako aj dátum zakúpenia.

  10. Na Vaše telefónne číslo Vám zašleme SMS notifikáciu o zaslaní poukážky.

 

11. Na Váš e-mail zašleme danú poukážku s kódom, ktorý môžete použiť na nabíjanie Vášho elektromobilu.

12. Ako využijete Váš kupón sa dozviete na našom webe https://www.greenlogy.com/green-car, v dolnej časti stránky. Vyberiete si možnosť, či máte alebo nemáte kartu GreenWay a pokračujete podľa inštrukcii.

13.Ak ste už registrovaný v klientskej Zóne GreenWay, náš kód si uplatníte  sekcii Kupóny & Zľavy

b585e43c-c96a-48f4-9eb6-736e1974de5c

14. Hotovo. Ďakujeme, že využívate služby Greenlogy a GreenWay 😊💚